Kurumsal

Foto Galeri


Foto Galeri

İstanbul Branda Tente ve Çadır olarak tüm işlemleriniz için hizmet vermekteyiz.

Branda sektöründe faaliyet gösteren, vizyonunu isminden alan firmamız 2000’den beri “branda” çeşitlerini geniş bir yelpaze ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Misyonumuz; sizin taleplerinizi maksimum kalite ile minimum maliyeti bir arada tutarak karşılamak, bunu ilke edinerek size en iyi hizmeti sunarak sektörde fark yaratmaktır.

Foto Galeri Ürünlerimiz

Foto Galeri Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip eden İstanbul Branda yurt dışından ithal ettiği branda ve tente ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. İstanbul çadır olarak alanında en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş olup, tamamen müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermekteyiz.

Proje & tasarım bölümümüz sayesinde yapılacak işin detaylı rölöve çalışmaları sonrasında, yaptırmaya karar verdiğiniz ürünün ölçülü, yerleşimi ve 3 boyutlu tasarımı bilgisayar ortamında yapılmaktadır. Bu sayede iş öncesi görsel düzen hakkında fikir edinebilir, revizyon yapabilir ve işin yapılmış halini (yapılmadan) görebilirsiniz. sonrasında ise aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan gönül rahatlığıyla işlerinizi (yapımı için) verebilirsiniz.