Yarasa Tente

Yarasa TenteYARASA TENTE

Yarasa Tentenin büyüleyici kanatları gibi…

Dilediğiniz kumaşa hayal ettiğiniz şekil verilerek mekanınıza estetik bir görünüm kazandırmanın yanında sizleri güneş ışınlarına karşı korur.
Yarasa tente sisteminde montaj aparatları uygulanacak olan sisteme ve montaj şekline göre özel olarak imal edilmektedir.

Yarasa Tentenin Özellikleri

Yarasa tentenin modelleri özel olarak geliştirilmiş bir konsepte sahiptir. İklim şartlarından etkilenmeden uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. Güneşten korunmak isteyenler için de ideal bir seçim olacaktır. Zaman içerisinde yıpranma ve eskime oluşmaz. Buda uzun ömürlü bir kullanım imkanını size sağlar. Açık ve kapalı alanlarda tercih edilen yarasa tente fiyat avantajı ile de karşınıza çıkıyor. İstediğiniz uzunlukta temin edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Şık tasarımı görselliği de olumlu olarak etkiler. Kullandığınız alanın havasını değiştirir ve modern bir görsel elde etmenize yardımcı olur. Sizde tercih edebilir ve en iyi sonuçları yakalayabilirsiniz. Firmamız bu hizmet içeriğini müşterilerine ayrıcalıklı olarak sunmaktadır. Sizde tercih ederek hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Yarasa branda , tasarlanırken kullanılacak malzemeler özenle seçilmektedir ve dayanıklılık konusunda en ideal malzemeler kullanılmaya özen gösterilmektedir. Çelik halat, liftin, civata, mapa, klemens, somun gibi yarasa tenteler’de kullanılacak malzemelerin paslanmaz çelik olarak seçilmesi, tente‘nin uzun ömürlü olmasında  büyük etkisi vardır ve bu sebeple kaliteli malzemelerin seçilmesinde özen gösterilmektedir.


Yarasa Tente fiyatları

Yarasa tente fiyatları, tentenin modeline veya ölçülerine göre değişmektedir. Tentede kullanılacak malzemeler seçildikten sonra, mekanın ölçüsü alınır ve brandanın kumaşı seçilerek yarasa tentenin fiyatları çıkarılır. Yarasa tentelerde kullanılacak branda kumaşı, yurt dışından ithal edildiği için fiyatlar dolar kuruna göre de  değişiklik göstermektedir. Telefonla bize ulaşarak, yarasa tente fiyatları konusunda  bilgi sahibi olabilir ve mekanlarına şıklık katarak aynı zamanda güneş veya kötü hava koşullarından mekanlarını koruyabilirsiniz.

Katlanır kollu tente:

İstenilen ölçülerde yapılabilen; balkon, teras ve bahçeler için uygun olan tentelerdir.

Eğim ayarlı tente :

Eğimini istediğiniz şekilde ayarlayabileceğiniz bir mekanizmaya sahip olan tentelerdir. Çevirme koluyla, tenteye güneşe göre istediğiniz eğimi verebilirsiniz.

Körüklü tente :

Körüğü sayesinde yandan gelen güneşi de engelleyebilir ve istenildiği gibi ayarlanabilir.

Spotlu Tente :

Tente sistemine spot yerleştirilen çeşittir. Bahçede aydınlanmayı da sağlar.

Tek taraflı tente :

İki profilin üzerine monte edilip tek taraflı açılan tentelerdir

Çift taraflı tente :

Ayak sistemi üzerine yapılan, iki tarafa da açılabilen tente çeşididir. Tekerlekli Ayak sistemiyle taşınabilen modelleri de uygulanabilir.

Sabit tente :

Seçilen mekanın üzerini kaplayacak şekilde sabitlenen açılıp kapanma özelliği olmayan tentelerdir. Kafe gibi açık mekânlarda tercih edilir.

Manuel tente:

Açılıp kapanabilen tüm tente çeşitlerinde elle açılan sisteme sahip olanlardır.

Motorlu tente:

Açılıp kapanabilen tente çeşitlerinde Elektrik ile çalışan

Motorlu Tente seçerken, tentelerin yapısından sonra dikkat edeceğiniz en önemli unsur tenten hareketini sağlayan pistonlar. Makasları pistonlu tenteler daha uzun ömürlü olur ve sessizlik açısından tercih edilir.

  • Sensorlu tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensorlar ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.
  • Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
  • Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Sugeçirmeyen ve solmayan kumaşlardır.
  • Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.

Pergola Nedir?

Pergola kelimesi latince saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden gelmekte olup, İtalyancada “pergola” yani gölgelik anlamına gelen bir kelimedir. Sonrasında İtalyanca vasıtasıyla tüm dünya dillerinde aynı ifadeyi içeren evrensel bir kelime haline gelmiştir.

Pergola tente sistemleri sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile kapatılabilmektedir.

Pergola tente sistemleri güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır.

Dilerseniz pergola tente sisteminizin etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürtebilirsiniz.. Böylece kış aylarında da pergola tentenizin altında sanki açık alandaymış gibi bahçenizde, verandanızda ya da balkonunuzda kışın tadını soğuktan etkilenmeden çıkartabilirsiniz.

Branda Nedir?

Branda kelimesi tente kelimesi ile aynı anlamlara gelmese de aynıymış gibi değerlendirilir. Branda daha çok kış hava şartlarında korunmak için akrilik ve polyester kumaş ile oluşturulan ürünlere verilen bir isimdir. Üzerine baskı ve desen yapılabilmektedir.


YARASA TENTE MODELLERi

Yarasa Tente

Yarasa Tenteci

yarasa-tente-istanbul

yarasa-tente-istanbul

tente yarasa

tente yarasalar

yarasa çadır

yarasa çadır

yarasa-tente-fiyatlari-2019

yarasa çadır fiyatları

yarasa-tente-fiyatlari

yarasa-tentenin-fiyatlari

yarasa-tente- uygun fiyat

yarasa-tente- uygun fiyat

yarasa-tente- uygun fiyatları

yarasa-tenteci- uygun fiyatları

yarasa-tente

yarasa-tenteler

yarasa-tente istanbul firması

yarasa-tente istanbul firması

yarasa-tente fiyatları

yarasa-tente fiyatları

yarasa-tente istanbul

yarasa-tente istanbul

yarasa-tente imalatçıları

yarasa-tente imalatçıları

yarasa-tente-yapimi

yarasa-tente-yapimi

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir